Hakkımızda

Biz Kimiz

2012'den günümüze

Uraz Patent Fikri ve Sınai Mülkiyet hakları konusunda 2012 yılından beri hizmet vermektedir. Uraz Patent olarak yurt içi ve yurt dışı marka, patent, faydalı model ve endüstriyel tasarım başvurular hakkında profesyonel destek vermekteyiz. 
Türk Patent ve Marka Kurumuna kayıtlı yetkili vekil ofis olarak marka ve patent vekillerimiz ile birlikte güvenilir ve hızlı bir şekilde başvurularınızı gerçekleştirmekteyiz.
150 den fazla ülkede çalıştığımız partner ofislerimiz ile yurt dışı işlemlerinizi güvenilir ekonomik ve en hızlı şekilde başvuruya dönüştürebilmekteyiz. 

Neden Biz

2012'den günümüze

Uraz Patent olarak markalarınızın veya patentli ürünlerinizin taklit edilmesi halinde doğabilecek hak kayıplarının önüne geçmek için destek olmaktayız. Markalarınızın veya patentli ürünlerinizin taklit edilmesi durumunda hukuki haklarınız hakkında bilgi vermekteyiz.
 Önceliğimiz siz değerli üretici insanların bilgi ve başarılarını koruma altına almaktır. Sektörde her geçen gün yükselen başarı grafiğimizi siz mutlu danışanlarımıza borçluyuz.

Uraz Patent